رفتن به مطلب

انجمن وسواسی های گمنام

پست های پیشنهاد شده

سلام آقای دکتر عزیز

وقتتون به خیر و نیکی

خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم

من یه سوال دارم از خدمتتون ،

آیا ممکنه اختلال نقص توجه منجر به وسواس بشه؟؟ یا ممکنه این اختلال با وسواس اشتباه گرفته بشه؟؟

آقای دکتر من از سن حدودا ۱۲ سالگی ، تمرکزی که قبلاً داشتم رو از دست دادم .. و از دوران راهنمایی بخاطر کمالگرایی و خانواده ای که انتظار زیاد ازم داشتن و مدرسه ی تاپی که درس میخوندم و... توی رقابتی با همکلاسیم افتادم که هدفم فقط و فقط نمره ی بیست توی همه ی درسها بود و بخاطر همه ی این مسائل ، دچار وسواس مطالعاتی شدم. کلمه به کلمه ی کتابها رو حفظ میکردم (با روشی که همین همکااسیم گفته بود) و خیلیی انرژی از من می‌گرفت و اذیتم میکرد.. 

هنوزم این مشکل رو دارم.. ولی جدیدا به این شک کردم که اصلا شاید مشکل من ناشی از اختلال نقص توجه هست..و این تمرکز و توجه نداشته هست که داره باعث میشه من واقعا مطلب رو نفهمم و هی برگردم و دوباره از روش بخونم... واقعا گیج شدم آقای دکتر.. وضعیت خوبی ندارم.. توی شرایط بدی گیر کردم..چند ماه پیش روانپزشک مراجعه کردم و خواستم که برام دارویی برای اختلال نقص تمرکز بنویسند آتوموکستین نوشتن و یکی دو هفته خیئییییلییی تغییر مثبت حس کردم ولی بعد دوباره عادی شد و همه چیز برگشت به حالت قبل.. 

میشه لطفا راهنماییم کنین آقای دکتر 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ناگفته نمونه که من وسواس رو هم داشتم و دارم ، (جدای ازین مسئله ی وسواس مطالعاتی که بیان کردم..) مشکلات دیگه از جمله افسردگی و اضطراب هم داشتم و دارم ..و سالهاست که دارو مصرف میکنم... اما الان مشکل اصلی ،تحصیل من هست و این مسئله ای که خدمتتون عرض کردم.واقعا راندمان تحصیلی من رو به شدت پایین اورده، جوری که اصلا درس نمیخونم.. و الان دارم با مشکل جدی مواجه میشم.. برای منی که خانواده م همه چیز رو در تحصیل میبینن،، برام مسئله ی مرگ و زندگیه..😞

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 4 weeks later...
  • پاسخ 78
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

با سلام به همه اعضای محترم. این گروه جهت مطرح نمودن سوالات شما عزیزان و همچنین تبادل نظر با یکدیگر تشکیل شده است. ضمنا دکتر سنایی نیز، شخصا، به سوالات شما در زمینه وسواس، در همین گروه، پاسخ خواهند داد

سلام. آیا کسی هست اینجا که در مورد وسواس باهم صحبت کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من شش ساله به وسواس دچارم و هیچ دارویی هم به من کمک نکرده 😔

سلام،تو رو خدا راجب وسواس جنسی بخصوص محارم بگید شاید یخورده آروم بگیرم 

سلام وقت بخیر من ۱۹سالمه و دچار اینم که تمام شب فکرم باهام حرف میزنه و هرسوالی از فکرم میپرسم جوابم میده خیلی آزار دهندس وقتی یه مشکلی دارم بیشتر بهم فشار میاره و ناارومم‌میکنه 😣 

باید چکاری انجام بدم؟

لینک ارسال

سلام وقتتون بخیر دکتر
من و همسرم تقریبا 6 ماهه که ساکن کانادا شدیم و الان خیلی زیاد نیاز به یک روانشناس فارسی زبان داریم ولی اینجا هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم. خواستم ازتون کمک بخوام که آیا شما این کارو انجام میدید به صورت از راه دور یا کسی رو میتونید بهم معرفی کنید که <a href="https://ghaffaripsy.com/">روانشناسی آنلاین در کانادا</a> انجام بده واسم از توی ایران؟
ممنون میشم کمکم کنید مرسی از وقتی که میزارید.

لینک ارسال

سلام وقتتون بخیر دکتر
من و همسرم تقریبا 6 ماهه که ساکن کانادا شدیم و الان خیلی زیاد نیاز به یک روانشناس فارسی زبان داریم ولی اینجا هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم. خواستم ازتون کمک بخوام که آیا شما این کارو انجام میدید به صورت از راه دور یا کسی رو میتونید بهم معرفی کنید که <a href="https://ghaffaripsy.com/">روانشناسی آنلاین در کانادا</a> انجام بده واسم از توی ایران؟
ممنون میشم کمکم کنید مرسی از وقتی که میزارید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...